پیش نیازهای اولیه کوتاه اما مهم، برای موفقیت در کانادا

مارس 4, 2019
دانستنی ها, ویزا

تحصیل یا بازار کار کانادا

چه برنامه تحصیل دارید چه مستقیم بازار کار باید قبل از هر اقدامی برای ویزای کانادا از قبل خودتون کلی تحقیق داشته باشید و اولین چیزی که باید بهش بپردازید زبان و تقویت اونه.

 

ویزای کار یا ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

در ترند جستجوی گوگل به دفعات به عبارت “ویزای کار یا ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان” برخورد کردم، و همونطور که گفتم اولین و مهمترین چیزی که باید بهش بپردازید و تقویت کنید زبان و تقویت اونه، پس اگر موفقیت هدفتونه به دنبال راه فرار نباشید و هرچه زودتر سرگرم تقویت زبان بشید.

 

تحصیلات و تجربه کاری کانادایی

خیلی وقتها مدرک ایران و سابقه کاری ایران تو کانادا خیلی ارزش نداره حتی شما که داری میترکونی چون در کانادا تحصیلات و تجربه کاری کانادایی براشون خیلی مهم است. برای همین پیدا کردن اولین کار کانادایی خیلی مهمه.

 

برای پیدا کردن اولین کار در کانادا چیکار کنیم؟

از قبل دنبال یه مدرک مکمل باشید مثلا اگه لیسانس یا فوق لیسانس دارید از ایران حتما دوره های کالج در کانادا رو نگاه کنید چون شما رو با رشته های مهم و بازار کارش آشنا می کنه. هیچوقت روی برنامه اولیه خودتون پافشاری نکنید اگه میبینید جواب نمیده از تغییر رشته و تخصص نترسید.

 

هیچ کاری تو کانادا عیب نیست

در آمریکای شمالی تغییر شغل یا تخصص حدود 5 تا 7 بار اتفاق میافته ولی با برنامه وارد کانادا شده و هر طور شده از همون اول یه کاری رو شروع کنید و نگران وجهه اجتماعی کار نباشید و بدونید هیچ کاری تو کانادا عیب نیست و کمکتون میکنه سریعتر با فرهنگ و آداب و رسوم کانادا آشنا بشید و رشد کنید.

5/5 (7 Reviews)

2 دیدگاه در مورد “پیش نیازهای اولیه کوتاه اما مهم، برای موفقیت در کانادا

 1. جدید
  سپتامبر 6, 2019
  پاسخ

  با اجازه تون مطلب رو توی سایتم میزارم

 2. Greggnek
  اکتبر 18, 2019
  پاسخ

  Интересно!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *